agugi® hakkımızda

ne yaptığımızı biliyoruz ve bunu size de göstermek istiyoruz

bir firma kurulurken en can alıcı ve ilk ele alınması gereken detay isimdir. sizi yansıtmayan ve gördükçe zaman içerisinde sıkılacağınız bir dövme olmamalıdır unvanınız kolunuzda. bilakis her duyduğuzda kulağınızın pasını silen bir melodi olmalıdır.

2016 yılı kasım ayında geçmişteki bütün deneyimlerimizi tek çatı altında toplamaya karar verdiğimizde firmamızın ismine karar vermemiz epeyce zamanımızı aldı diyebiliriz☺ en sonunda da hiç büyümeyen, hiçbir zaman gelişimi “tamam olduk biz” kıvamında kabullenmeyen, kendisi ve konukları için her zaman yeni sayfalar açmasını bilen tarafımızı öne çıkarmak istedik. ve yeni doğmuş bir bebeğin çıkardığı seslerden ilham aldık. "agugi" derken☺ tamam bebekten çok farklı sesler çıkar evet, biz biraz kısaltmak zorunda kaldık☺

çıkış noktamız bu iken, bizlerle buluştuğunuzda öncelikle istediğiniz hizmeti tam anlamıyla alacağınıza ve sonuçlarının işinize olacak etkisini göreceğinize dair güveni hissedeceksiniz. çok yabancı dahi olsanız yaptığımız işe, biz sizi tanıştıracağımıza inanıyoruz.

çünkü augugi®'de hepimiz çok basit bir kurala sıkı sıkıya bağlıyız.

"bilgisayarını ve telefonunu kapat, dinle, anla ve çözüm üret"

sizlerle biraraya geldiğimiz andan itibaren önceliklerinizi belirliyoruz

  • hızlı bir şekilde her şeyi kağıda döküyoruz
  • yaptığımız işlerden örnekler gösterip projeyi başlatıyoruz

hazırladığımız benzersiz içeriklerle, web sayfanızı bilinen arama motorlarında ilk sıralara taşıyarak trafiği arttırmak için çalışıyoruz. bunu yaparken asla arama motorlarını manuple etmiyoruz.

istediğinizi anlattığınızda beynimizde şekillendirip içerik oluşturuyoruz. isteğinizi görsele çevirme konusunda etkin, hızlı ve kararlıyız.

freelance hukuk danışmanımız, grafikerlerimiz, içerik geliştirici destek ekiplerimizle işlerinizin zamanında bitmesini sağlıyoruz.

mobil uygulama ve yazılım konusunda çok hızlı olduğumuzu söylemiş miydik?

iletişime geç!

ilk adımı atmak önemlidir. suya atlamadan, yüzmeyi öğrenemezsiniz! çekinmeyin bize yazın

iletişim