hizmetler

süreç nasıl işliyor?

agugi® olarak yaratıcı ve etkin çözümler sunuyoruz

uzun zamandır süregelen alışkanlılar bir kenara bırakıldığında yeniliklere entegre olmak çok daha kolaydır. yaratıcı ve etkin fikirleri yalnızca önermekle kalmıyor, istediğiniz şekle sokuyoruz. Bir projenin kullanışlı, yeni, hatta görsel açıdan güzel olması yeterli değildir. bütün bu özelliklerle birlikte etkin olması ve süreçte güncellenebilir olması önemlidir. her bir kurum, firma ya da kişi için yaratıcı ve etkin çözümlerimiz mutlaka var.

%100 verimlilik

iş hayatında yıllardır önemini yitirmeyen belki de tek kavram "verimlilik". kullandığınız proje ya da plan, hangi temeller üzerine kurulursa kurulsun en önemli unsuru verimli olmasıdır. size sunacağımız çözümler, ölçülebilir, değerlendirilebilir, raporlanabilir ve dolayısı ile "verimli" olacaktır.

detaylı bilgi ve eğitim

"yaptık ve oldu" sıklıkla karşılaşılan geleneksel bir yaklaşımdır. biz bu yaklaşımın tamamen karşısında durarak sizlere, sunduğumuz kullanışlı ve sade projeleri birlikte şekillendirdiğimiz, her aşamasından sizleri haberdar ettiğimiz bir süreç vaat ediyoruz. proje bitiminde ise tüm kullanıcılara detaylı bir eğitim veriyoruz. geliştirilmesi gereken noktalarda sizlerle yeniden bir araya gelip "yaptık, daha iyisini nasıl yaparız?" sorusunu soruyoruz.

7/24 teknik destek

sıkça karşılaşılan ve oldukça rahatsız eden bazı "hizmet sonrası destek" politikalarından biz de hoşlanmıyoruz. sizleri her zaman dikkatle dinleyip, soru ya da sorunlarınıza en etkili ve hızlı çözümü garanti ediyoruz.

hemen başlayabiliriz

bizimle görüşmeye başladığınız ilk andan itibaren sizi dinliyoruz. önceliğimiz dinlemek ve size uygun çözümler üretmek. kendi istediğimizi değil, sizin isteklerinizi tasarlayıp hayata geçiriyoruz. kısaca projenizden bahsedebilir ve size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

hemen iletişime geçin

iletişime geç!

ilk adımı atmak önemlidir. suya atlamadan, yüzmeyi öğrenemezsiniz! çekinmeyin bize yazın

iletişim