hizmetler

öne çıkan hizmetlerimiz

native mobil uygulama

mobile aps by agugi.comaralarında yapay zeka yüksek lisansı olan dört kişilik yazılım mühendisi ekibimiz ile, ionic, react, xamarin, flutter gibi gelişmiş framework kullanarak native mobil uygulamalar geliştiriyoruz. projeniz için mock-up hazırlıyor ve mobil uygulama sürecini fazlara bölerek her bir fazda da bir araya gelerek süreci birlikte yürütüyoruz. her aşamada test yapılarak sizlerden "devam" ya da "düzeltme" bilgisi alarak bir sonraki aşamaya geçiyoruz. her bir kurum, firma ya da kişi için yaratıcı ve etkin çözümlerimiz mutlaka var.

hemen teklif al

web sitesi yapımı

projeniz, verdiğiniz hizmetler ya da tanıttığınız ürün, hangi temeller üzerine kurulursa kurulsun iş hayatında yıllardır önemini yitirmeyen belki de tek kavram "sunumdur". ya da diğer geleneksel adıyla lansmandır. insanların dijital dünyada araştırma yaptıklarında sizinle ilgili karşılaştığı/karşılaşacağı ilk şey web sitenizdir.

yani sizinle ilk temas, ilk dokunuş, ilk intiba.

ihtiyacınıza uygun çözümler sunmakla kalmıyor, mobil uyumlu, modern temalar ve bootstrap gibi gelişmiş frameworkler kullanıyoruz. elbette isterseniz bu html5 sitenizi bir cms ile de entegre ediyoruz.

hemen teklif al

alışveriş sitesi

gelişen teknoloji ve yeni iş modellerinin, yeni bakış açıları ile birlikte yeni ihtiyaçlar doğruması kaçınızlmazdır. ancak araştırmadan, düşünmeden, sözleşmelerde küçük harflerle yazılan metinleri okumadan, hemen her şeye dahil olmak bizce çılgınlıktır.kontrolün sizde olmadığı, yıllık artışları belli olmayan, miras olarak bırakamayacağınız, kendinize ait bir altyapı istediğinizde bütün arama motoru sıralamasını kaybedeceğiniz bir platform ne kadar mantıklı olabilir?

agugi®'de işler biraz farklı yürüyor. bu nedenle kiracısı olmadığınız, sahibi olduğunuz ve kontrolü tamamen sizde olan çözümler sunuyoruz.

hemen teklif al

adwords - yeni adıyla google ads

şu sıralar türkiye'de google partner sertifikası almak çok kolay. bu nedenle sizi her gün "google partner" olduğunu söyleyerek ve hatta bazen giriş cümlesini çok akıllıca kullanarak sizi "google" tarafından arandığınızı düşündürecek yüzlece firma var. aralarında da çok değerli ve işini çok düzgün yapan firmalar da var ancak onlara denk gelmeniz bu karmaşada biraz zor.

agugi® olarak google reklamları konusuna farklı bir yaklaşım getirdik. bütün reklam kampanyalarını kendi panelinizden yaparak kontrolü size veriyor ve bütün soru işaretlerini ortadan kaldırıyoruz. kısaca, temel mantığı size bire bir anlatıyoruz ve artık kontrol sizde.

hemen teklif al

hosting (barındırma)

bir web siteniz var ya da yeni bir alan adı (domain) aldınız. bu alan adını barındırmanız gerekiyor. bu konuda sizlere yardımcı olmaktan mutlu oluruz. bütün projelerimizi barındırdığımız, kendimize ait fiziki sunucumuzda sizleri de görmek isteriz.

daha teknik bir ifadeyle, gelişmiş veri merkezi sınıfı depolama teknolojisi ve en yeni nesil işlemciler, gelişmiş sunucu performansı, ölçeklenebilirlik ve ışık hızında veri erişim süreleri sağlıyoruz.

hemen teklif al

iletişime geç!

ilk adımı atmak önemlidir. suya atlamadan, yüzmeyi öğrenemezsiniz! çekinmeyin bize yazın

iletişim